Dr Ieva Jelisejeva veebikoolitus “GC uusim universaalne komposiit G-aenial A’CHORD” 27.04.2021


Koolitus on suunatud hambaarstidele, kes soovivad pakkuda kvaliteetset tööd, säästes samal ajal aega ja kulusi tänu materjali uusimale tehnoloogiale. G-aenial A’CHORD pakub 5 põhitoonist koosnevat lihtustatud ühe-tooni süsteemi, saavutades Vita klassikalisse 16 värvitooni esteetika mängleva kergusega.

Materjali unikaalne täiteainetehnoloogia imiteerib loomuliku valguse peegeldumist, mille tulemuseks on muljetavaldavalt nähtamatud restauratsioonid. Keerulistemate kliiniliste tööde puhul on G-ænial A’CHORD portfoolios lisaks põhitoonidele ka laiendatud värvivalik –  hamba kaelatoonid, opaagid, emaild ja valgendatud toonid.

Veebikoolitus toimub LIVE demonstratsiooni mudelil. Selle käigus näitab Dr Jelisejeva kuidas taastada esihammast silikoonvõtme ning kihitamistehnika abil nii, et restauratsioon silmale nähtamatuks jääks ning kuidas taastada lihtsalt ja väga täpse morfoloogiaga sügav tagahamba kaviteet everX Flow abil. EverX Flow on fiibriga tugevdatud komposiit, mis mitte ainult ei säästa arsti aega, vaid suurendab ka restauratsiooni üldist murdumistugevust.

Koolitus sobib hästi arstidele, kes juba kasutavad või plaanivad täidist kasutama hakata. Kasutajatel on kindlasti tekkinud tähelepanekuid ja küsimusi, mida sooviks jagada või täpsustada. Koolituse ajal on osalejatel võimalus esitada küsimusi vabas vormis chat’is.27. aprill 2021

kell 16:00-17:00

inglise keeles

Registreeruja saab enne koolitust lingi, mille kaudu liituda.

Koolituse eest on võimalik saada 1 EHL täienduspunkt.

* Täienduspunkti (EHL sertifikaadi) tasu on 6 EUR.

Registreerun LIVE MASTERCLASS’i

Tutvun lähemalt G-ænial A’CHORD komposiidiga

Christine.Kuusmaa@gc.dental