Firmast

Prodent OÜ asutati 2003. aasta lõpus. Oma aktiivset tegevust alustasime 2004. aasta märtsis. Meie klientideks on hambaarstid ja – laborid. Kogu Prodent kollektiiv omab hambaravimaterjalide turustamise valdkonnas pikaajalist kogemust. Meie eesmärk on pakkuda hambaarstidele parimat teenust ja kvaliteetseid materjale. Sageli peame teadma ka väiksemaid peensusi hambaravis, sest ilma teadmisteta ei ole võimalik pakkuda arstile just seda, mis on uus ja kasulik, mis kergendab nende tööd ning mis on parim ka nende patsiendile.

Tehnoloogia areneb kiiresti, samuti hambaravi. Hambaravimaterjalide tootjaid on maailmas tohutult ning meie ülesanne on leida just meie turu jaoks see õige. Hoiame oma kliente pidevalt kursis uuendustega hambaravi valdkonnas. Meie tublid müügikonsultandid aitavad teid igal hetkel nõu ja jõuga. Ka nn. “tulekahjude kustutamine” ei käi meile üle jõu – võite meile loota igal hetkel. Organiseerime koolitusi ja loengupäevi, et viia hambaarste kurssi uute tehnoloogiate ja arengusuundadega.

Meie areng on olnud nii kiire ja edukas, et lühikese aja jooksul oleme saavutanud Eesti turul liidripositsiooni hambaravimaterjalide müügis ja me ei kavatsegi sellest loobuda :). Oleme  Gasellettevõtete nimekirjas  2007.  ja 2015. aastal (gaselldiplom 2015). Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%; loovad kõige rohkem uusi töökohti; kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus.

Prodent on 100% Eesti erakapitalil põhinev ettevõte ning selle üle tunneme me eriti uhkust!