Dr. Dominic O`Hooley kursus “Bone regeneration” 2.12.2023 kell 9:30-17:00

BONE REGENERATION, teaduslik ja kliiniline ülevaade uutest sünteetilistest materjalidest ja kirurgilistest protokollidest

Kaasaegses implantoloogias, nagu ka ortopeedias ja regeneratiivses meditsiinis, on eesmärgiks taastada kaotatud luu vorm ja funktsioon, mis suudab ümber kujundada ja kohaneda ülekantavate oklusioonijõududega.

Kui eesmärgiks on luu täielik taastamine, siis tuleks kasutada täielikult resorbeeruvaid luumaterjale, mis hoiavad uue luu tekkimise perioodil mahtu. Mitte-resorbeeruvatetransplantaadiosakeste lisamine augmenteeritud luusse viib ebatäieliku regeneratsioonini, seega on sellistel juhtudel sobivamad terminid luu taastamine või luu augmenteerimine.

Kutsume teid EthOss interaktiivsele loengule, mille eesmärk on arutada neid kontseptsioone ja arenguid ning tutvustada uusi minimaalselt invasiivseid protokolle, et optimeerida patsiendi enda luu regeneratsiooni.

Lisaks dr O´Hooleyle annab loengu ka Dr. Kristina Saarepera, kes jagab oma kogemusi ja ravijuhtumite tulemusi Ethoss materjaliga.

09:30 – 10:00 Hommikukohv ja registreerimine

10:00 – 11:00 Dr O´Hooley: Augmentatsioon vs regeneratsioon. Luutaastamise printsiibid.

11:00 – 11:30 Kohvipaus. Neile kes pole Ethoss materjaliga tuttavad on võimalik materjali mudeli peal katsetada.

11:30 – 12:15 Kristina Saarepera: Minu kogemus Ethoss materjaliga  

12:15 – 13:15 Lõuna

13:15 –14:45  Dr. O´Hooley: Ethoss kliiniline ülevaade

15:00 – 17:00 Diskussioonipaneel. Komplikatsioonide haldus. Protokollid

Interaktiivne koolituse osa hõlmab ka eesti arstide juhtumite analüüsi ja arutelu.


TOIMUMISAEG: 2. detsember 2023 kell 9.30- 17.00
ASUKOHT: Proimplant’i õppeklass (Türi 10c, Tallinn)
HIND: 200€ + KM

Lektor dr. Dominic O’ Hooley

Dominic on väga kogenud implantaatidega tegelev hambaarst, kes on aastaid paigaldanud ja taastanud hambaimplantaate ning tegeleb kõigi aspektidega, sealhulgas luutransplantatsiooniga, siinusoperatsiooniga, juhitud luu regenereerimisega ja kohese täiskaare implantaadisildade paigaldamisega. Dominic O`Hooley ütleb enda kohta: “I have a particular interest in working within the aesthetic zone, crestal sinus augmentation and immediate implant placements.

Dominic annab üleriigilisi loenguid ja on tihedalt seotud Hambaravi Implantoloogia Assotsiatsiooni (ADI) ning rahvusvahelise implantoloogia meeskonnaga (ITI), samuti on ta õppejõud The Campbell Academy’s. Dominic on hiljuti täitnud ametlikud kirjalikud ülesanded nii ADI kui hiljutise meeskonnakongressi tarvis.
Dominic O`Hooley on öelnud: “I also love to mentor my colleagues and find this to be an extremely rewarding part of my practice.

Pärast registreerumist koolitusel osalemisest loobumine:

  • Vähemalt 4 nädalat enne koolitust – tagastame 100% koolitustasu
  • Vähemalt 3 nädalat enne koolitust – tagastame 50% koolitustasu
  • Alla 3 nädalat enne koolitust – koolitustasu ei tagastata