Sügismatk Endla rabas 8. oktoobril kell 10.00

Suur tänu kõigile, kes vastasid meie suvisele matkaküsitlusele! Kõigi osalejate vahel läks loosi Calset kapslisoojendi ja selle õnnelikuks omanikuks on Jane Edel. Palju õnne!

Nüüd aga kutsume sind meiega matkama 8. oktoobril kell 10.00 Endla rabas, kus loodusmaastik näitab oma sügisvärve. Kollakaspruunid roostikud ja kolletavad kasevõserikud lähevad üle erkroheliseks madalsooks, kus älveste-laugaste vahel mätastel punetavad jõhvikad ning taamal sinetavad järved ja allikad.

Matkame Endla raba avarustel ja kaitsealuste reservaatide piiridel. Sammud viivad meid üle lageda raba, tõuseme vaatetorni ja kulgeme metsaaluseid radasid mööda. Metsloomade tegevusjälgi peaksime korduvalt nägema, nagu ka rändlinde pikaks teekonnaks valmistumas. Lisaks lood laulvast järvest, sookailust, virvatuledest ja palju muud põnevat sel matkal.

10-kilomeetrise teekonna lõpus pakume sooja jooki ja kehakinnitust.

Vajalik on eelnev registreerimine.
Osalustasu 35 eurot täiskasvanu kohta palume kanda heategevusfondile Õigus Naeratusele (lisainfo allpool).

Matkasarjaga toetame heategevusfondi Õigus Naeratusele, millega kogume vahendeid haruldase geenihaigusega (oligo-, hüpodontia) või trauma tagajärjel jäävhambad kaotanud noorte patsientide rehabiliteerimiseks.

Pärast registreerimist palume kanda osalustasu annetusena toetusfondi arvele:
MTÜ Oligo- ja Hüpodontia Rehabilitatsioonifond Õigus Naeratusele
EE694204278618264202

Coop Pank

Märkige kindlasti makse kirjeldusse ANNETUS ja eraisiku puhul isikukood, et saaksite tehtud annetused maha arvata oma maksustatavast tulust. MTÜ kuulub tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja.

Matkajuht on Marko Kaldur, atesteeritud giid ning kutseline jalgsimatkajuht, seiklusmatkajuht ja talvematkajuht. Samuti koolitatud retkejuht, pikaajaliste looduses rändamise kogemustega.
Ta on läbinud esmaabi alase väljaõppe (ka laste esmaabi osas), omandanud aktiivtegevuste instruktori (tase 4) teadmised, püsivalt arendanud end giidile vajalike teadmiste ning oskuste osas.