Matk Nõva luidetel ja järvekallastel 2. aprillil kell 10.30

Toatsejärve puhkekoht

Kõnnime Nõva maalilistel rannajoontel ja meretuules kohisevates luitemännikutes. Põikame sisemaale omapäraste järvede kallastele ning külastame ajaloolisi militaarobjekte ja haruldasi looduskooslusi. Kui veab, siis kuuleme laulvate liivade meloodiaid ja loomulikult kevadrändel olevate tuhandete lindude hääli. Näeme aimamisi ka miljonite aastate taguse katastroofi jälgi…
Matka lõpul pakume sooja kehakinnitust.

Transporti vajavad matkalised komplekteerime osalejate autodesse.

2023. aasta järgmised matkad:

P 2. aprill – Nõva luited ja järved

P 7. mai – Tudusoo

P 4. juuni – Paukjärve

P 9. juuli – Matsiranna

P 6. august – Kuradisaar

P 10. september – Hiiumaa

P 8. oktoober – Endla raba

P 5. november – Soontagana

P 3. detsember – Soomaa


Ühe matka osalustasu ühe täiskasvanu kohta on 20 eurot.

Matkasarjaga toetame heategevusfondi Õigus Naeratusele, millega kogume vahendeid haruldase geenihaigusega (oligo-, hüpodontia) või trauma tagajärjel jäävhambad kaotanud noorte patsientide rehabiliteerimiseks.

Pärast registreerimist palume kanda osalustasu annetusena toetusfondi arvele:
MTÜ Oligo- ja Hüpodontia Rehabilitatsioonifond Õigus Naeratusele
EE694204278618264202

Coop Pank

Märkige kindlasti makse kirjeldusse ANNETUS ja eraisiku puhul isikukood, et saaksite tehtud annetused maha arvata oma maksustatavast tulust. MTÜ kuulub tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja.

Matkajuht on Marko Kaldur, atesteeritud giid ning kutseline jalgsimatkajuht, seiklusmatkajuht ja talvematkajuht. Samuti koolitatud retkejuht, pikaajaliste looduses rändamise kogemustega.
Ta on läbinud esmaabi alase väljaõppe (ka laste esmaabi osas), omandanud aktiivtegevuste instruktori (tase 4) teadmised, püsivalt arendanud end giidile vajalike teadmiste ning oskuste osas.