Koos kingime naeratusi

Armas arst,

Neil jõuludel kingime koos naeratusi, annetades jõulukingituste asemel Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi, et toetada hambaimplantaatide paigaldamist oligodontiat põdevatele või trauma tagajärjel jäävhambad kaotanud lastele.

Saabuvate jõulude kingimöllu keskel mõtlesime pikalt, kuidas Sind sel aastal tänada. Ükski suussulav šokolaadikarp ega vürtsikas glögi ei tundunud piisavalt hea, et anda edasi oma tänutunnet selle eest, et meil on kõik hästi – meil oled Sina. Mõtlesime, et parim, mida me teha saame, on rõõmustada kedagi samavõrd. Paljude abivajajate hulgast leidsime enda suureks rõõmuks just sellised, keda meil on võimalus aidata.

Oligodontia on haruldane geeniviga, mille puhul puuduvad inimesel enam kui kuue jäävhamba alged, mis tähendab, et piimahammaste asemele jäävhambaid ei kasva. Nii paljude hambaalgete puudumine ei ole ainuüksi esteetiline probleem, vaid esmalt just funktsionaalne, sest suus olev hammaskond ja alalõua liigesed on ülekoormatud.

Soovime Sulle rahulikke ja armsaid jõule!

Lana ning kogu Prodent’i ja Proimplant’i tiim


Kuidas Lastefondi aitame?

  • Toetame sihtotstarbelise annetusega TÜ Kliinikumi Lastefondi projekti “Hambaimplantaatide paigaldamine”.
  • Annetame projekti toetuseks 500€ + 500€ Prodent’i ja Proimplant’i ning ühtlasi ka meie armsate arstide nimel, sest teeme seda jõulukingituste asemel.
  • Jaanuaris kohtume Lastefondi juhtidega, et arutada võimalusi toetada antud projekti regulaarselt / pikaajalisemalt.

Armas arst, kui Sul on tahtmist selles projektis pikemas perpektiivis kaasa lüüa, palun anna meile teada. Oligodontia on keerukas diagnoos, kõik teadmised ja kogemused nende laste aitamiseks on suureks abiks.